Yenilebilir Bardak; Cupffee

Paylaş
 

Çevre ve Sağlıkta Yeni Devir!

 

Plastik ve kağıt bardak kullanımı azaltıp dünyayı daha temiz ve daha yeşil hale getirmek misyonu ile doğa dostu olan bir bardaktan daha ötesi olan Cupffee, şimdi Türkiye’de.

Dünyada başlattığı yeni dönemde Türkiye’de de vazgeçilmez haline gelen yenilebilir bardak, sosyal medya, marka ve mekanların sıkça tükettiği hayatlarında yer verdiği ürün haline gelmiş durumda.

7’den 70’e tüm damak tadına ve yaş grubuna hitap ederek, her öğünde tüketilebilen kurabiye kıvamında her ısırığında lezzet veren doğal bir ürün.

Cappuccino, salep, sıcak çikolata, latte, espresso ve tüm kahveler için kullanılabilir özelliğiyle ve içinde dondurma ile de keyifli dakikalar geçirmenize yarayacak aynı zamanda atıştırmalık tadında her zaman yanınızda olacak Cupffee bardakları.

Sıcak içecekleri 40 dakikadan daha fazla aynı ısıda tutmasını sağlayabilen ve 85° kadar sıvıya dayanıklı özelliğiyle içecek keyfini uzun süre yaşatabilen Cupffee, kahve severlerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.

Dünyanın bilimsel verilerle kanıtlanmış sonuçlarına karşı, dünyayı daha temiz ve daha yeşil hale getirmek misyonu ile doğa dostu olan bir bardaktan daha ötesi!

Kanıtlanmış bazı bilimsel sonuçlar şu şekildedir;

“Şu anda dünya okyanuslarında, hayvanların genellikle yiyecek olarak gördüğü 5 trilyondan fazla plastik parçası yüzmektedir ve her yıl, 100.000’den fazla deniz hayvanı plastik atıklardan dolayı ölmektedir.

Her yıl 90 Ton plastik ve kağıt atığı çöplerde yerini almaktadır.

Toprağa ve okyanuslara 72 Ton plastik ve kağıt atığı sızıyor.

Hepsinin ayrışması 100 ile 1000 yıl sürmektedir.

Dünya genelinde günlük 400 Milyon adet tek kullanımlık plastik ve kağıt bardak kullanılmaktadır.”

Cupffee su kullanımının da azalmasını sağlayarak işletmeler ve dünya için bir umut niteliğinde.

Plastik ve kağıt bardak kullanımının önüne geçmek ve geleceğe daha güzel bir dünya bırakmak için Türkiye’de de yerini alan Cupffee geleceğimiz için bize güzel bir çevre ve sağlık altyapısı oluşturmakta.

Cupffee ile hem çevrenize hem de sağlığınıza dikkat etmeniz için sipariş verebilirsiniz. Üstelik verdiğiniz her paket Cupffee için adınıza orman yangınlarında zarar görmüş bölgelerimiz için 1 adet fidan bağışı yapılmaktadır.

www.cupffeeturkey.com

www.instagram.com/cupffeeturkiye

www.twitter.com/cupffeeturkey

 

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak