Fotokopi Makinesi Kiralama

Paylaş
 

Fotokopi makinesi kiralama ihtiyaçlarınızda profesyonel bir marka ile çalışmanın konforunu yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Yılların verdiği tecrübeyle gelişmiş teknolojiyi birleştiren firmamız, sektörünüz ne olursa olsun en iyi fotokopi kiralama hizmetini alacağınızı garanti ediyor. Birçok iş kolunda faaliyet gösterdiğimiz için şirketlerin ihtiyacının değişken olduğunu iyi biliyoruz. Bu yüzden müşterilerimize iki farklı seçenek sunarak doğru adımı atmalarına yardımcı oluyoruz. Fotokopi ve yazıcı kiralama talepleriniz için sunduğumuz metotların ilki; aylık sabit ödeme imkanı sunuyor. Sözleşme boyunca kullanım miktarınız ne olursa olsun aynı ücreti ödemenin rahatlığıyla hareket ediyorsunuz.

İkinci seçeneğimiz ise kullandığınız kadar ödeme yapmanızı öngören kiralama modelimiz. Periyot sonunda cihaz üzerinden çıkardığımız raporlarla kullanım miktarınızı hesaplıyor ve sayfa başı ödeme yaptığınız bir fatura hazırlıyoruz. Yazıcı ve fotokopi kiralama modellerlimizin hepsinde müşterilerimize sıfır cihaz kullanma garantisi veriyoruz. Ekiplerimiz, şirketinize gelerek kurulum gerçekleştiriyor ve gerekli talimatları personeliniz ile paylaşıyor. Kiralama süreniz boyunca kartuş ve toner desteği tarafımızdan sağlanıyor. Yani siz yalnızca kağıt hesabınızı yapıyorsunuz.

Profesyonel çözümler sunan firmamız fotokopi makinesi yedek parça talepleriniz için de hazır vaziyette. Orijinal parça sunmayı taahhüt ederken; onlarca farklı marka ve model ile geniş bir yelpaze ortaya koymanın mutluluğunu yaşıyoruz. Faaliyet gösterdiğiniz iş koluna ve potansiyelinize göre planlarınız farklılık gösterebilir. Bunun için fotokopi ve yazıcı kiralama ihtiyacınıza en doğru çözümü bulmak da bizim işimiz. Aylık ve yıllık bazda analizler yaparak iş yükünüzü hesaplıyor ve ona göre bir yol haritası öneriyoruz.

Kiralama modellerimizde, sabit ücret ödemek isteyen müşterilerimiz için sözleşme boyunca her ay aynı bedeli faturalandıran bir sistemimiz mevcut. Bununla birlikte değişken kullanım gözlenen ya da yılın belirli periyodunda yazıcı ve fotokopi kiralama ihtiyacı duyan müşterilerimiz için de sayfa başı kiralama metodunu öneriyoruz. Teknik ekibimiz cihazları kutusundan çıkarıp sıfır haldeyken şirketinize kuruyor ve gerekli bilgilendirmeyi yapıyor. Kiralama sözleşmesi boyunca düzenli olarak bakımlarını üstleniyor ve toner ve kartuş desteği sağlıyor. Ayrıca arıza meydana geldiğinde duruma anında müdahale ederek sizi vakit kaybından koruyor. Fotokopi ve yazıcı yedek parça ihtiyaçlarına da cevap veren firmamız bünyesinde bulunan tüm markaların orijinal ekipmanlarını birinci elden tedarik ederek performans düşüklüğünün önüne geçiyor.

WebSitesi: https://www.bogazicifotokopi.com.tr

  • Site Yorum

Bir yorum bırak