Kadın ve Erkek Terlik Çeşitleri – Muya

Paylaş
 

Özellikle kış mevsiminde terliklerin ev içerisinde de giyilmesi yoğunluk kazanırken Muya periyodik olarak indirimler yaparak erkek ve kadın ev terliği ürünlerinde de uygun fiyat seçenekleri sunuyor.
Muya faaliyet yürütmeye başladığı günden beri Türkiye’nin ve dünyanın ev terliği ayakkabı ve terlik konusunda en çok başarıya imza atan kuruluşları arasında yer alıyor. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergileyen kuruluş özellikle kış mevsiminde erkek ev terliği modelleri ile de dikkat çekiyor. 1995 yılından bu yana ayakkabı ve sandalet sektöründe faaliyet yürüten Muya, son derece rahat kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile 7’den 70’e herkesin tercihi olmuş durumda. Muya yapmış olduğu arge çalışmaları ile kaliteli ve ayak sağlığına uygun ürünleri hayata geçirmeye gayret gösteriyor. Bu yüzden kadınların da en sevdiği ayakkabı ve terlik markaları arasında yer alan Muya kadın terlik modelleri ile de dikkat çekiyor.

Muya kurulduğu günden bu yana müşterilerine rahatını göz önünde bulundurduğu için bu anlamda satmış olduğu ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilme imkanı da veriyor. Şayet müşteriler satın almış oldukları Muya ürünlerinden yeterli derecede memnun kalmadılar ise 14 gün içerisinde ürünlerini koşulsuz bir şekilde iade edebiliyor. Muya kurmuş olduğu etkin ve verimli web sitesi ile aynı zamanda müşterilerine güvenli ödeme imkanları da sunuyor. Kişisel verilerin korunması kanunu başta olmak üzere müşterilerinin e-ticaret platformu üzerinden yapmış olduğu alışverişlerde tüm kişisel bilgilerini gizli tutuyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak