Ömer Agah Ulusoy Kimdir? Ne İş Yapar? İçerik Sayfaları Nedir?

Paylaş
 

 

Ömer Agah UlusoyE-ticaret Çalışmalarınıza Profesyonel Destek Sağlıyor

Her geçen gün hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak dijital platformların kullanım alanları hızla gelişiyor.

Çok büyük bir rekabetin yaşandığı bu platformlarda rakiplerinizden bir adım öne çıkabilmenin için aldığınız profesyonel destekler büyük önem taşıyor.

Bu süreçte E-ticaret çalışmalarınızı destekleyecek Seo çalışmaları yapılıyor. Profesyonel seo çalışmaları denildiğinde sağlamış olduğu freelancer destek ile Ömer Agah Ulusoydikkatleri çekiyor.

Ömer Agah UlusoyKimdir

Ömer Agah Ulusoy1984 doğumlu genç ve başarılı bir Seo Stratejisti. Şu an aktif olarak özel bir şirketin reklam ve seo çalışmalarını yürütüyor. Eş zamanlı olarak kurum ve bireyler için freelance hizmet sağlıyor.

Ömer Agah Ulusoykendini tarif ederken yaşamaktan keyif alan ve değişik yerleri gezip görmeyi seven meraklı yapısından bahsediyor.

Aynı zamanda yapmış olduğum mesleğe dair bugüne kadar katılmış olduğu farklı birçok eğitim ve seminer sayesinde elde etmiş olduğu birikimleri anlatıyor.

Ömer Agah Ulusoyve Sunduğu Dijital Hizmetler

Ömer Agah Ulusoye ticaret konusunda kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren bir isim. Dijital dünyanın hızla geliştiği bugünlerde bu alanda aktif olarak faaliyet gösteren herkesin de aynı hızla gelişmeye ve yenilenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyor.

Bu nedenle sürekli yeni seminerler ve eğitimler alarak kendine yatırım yapmaya devam ediyor.

Ömer Agah UlusoyE-ticaret konusunda profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz freelancer bir danışman olarak faaliyet gösteriyor.

Sektörde 10 yılı aşan bir tecrübeye sahip olması onun bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu her bir çalışmada önemli başarılar elde etmesinin en önemli göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Ömer Agah Ulusoyfreelance olarak profesyonel destek sağladığı ve iş birliği içerisinde olduğu her bir çalışmada doğru strateji ve doğru hedef ile zaman yönetimini en doğru şekilde planlamayı başarıyor. Özellikle kurumsal yapılar için sağlamış olduğu Seo, Reklam ve Profesyonel E-Ticaret Yönetim hizmeti onun faaliyet alanları arasında yer alıyor.

Markanız için fark yaratmak için Ömer Agah Ulusoyile yapacağınız iş birliklerinde sizler de zamanın ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz.

Onun deneyimlerinden faydalanarak dijital dünyada ben de varım diyebilirsiniz.

Ayrıca Kendisine ait bir çok içerik sitesi bulunuyor, gelirinin bir çoğunu bu siteler üzerinden kazandığını söylüyor ve şimdilerde Youtube ve Instagram için içerikler üretmeye başlamış

Sosyal medyada kendisi takip etmek için

Youtube : www.youtube.com/@omeragahulusoy

İnstagram : www.instagram.com/omeragahulusoy

Twitter : www.twitter.com/omeragahulusoy

Facebook: www.facebook.com/omeragahulusoy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak