Paykwik satın alınabilecek en güvenilir Reseller

Paylaş
 

Bilindiği gibi Paykwik, çevrim içi alışverişlerde güvenli bir şekilde ödeme yapmanızı sağlar. 16 haneli tek kullanımlık şifresi sayesinde, kedi kartının tüm dezavantajlarından arındırılmış olan kart ile on binden fazla web sitesi üzerinde alışveriş yapılabilmekte.

Oldukça güvenli bir sisteme sahip olmasına rağmen, aynı zamanda internet üzerinde sahte siteler vasıtası ile kart satış vaat ederek, her gün onlarca Paykwik kullanıcısı dolandırılıyor. Kendilerine seçtiklerini kurbanlarına, diledikleri banka hesabına kart tutarını havale yaptırmak suretiyle, her hangi bir kod teslimatı yapmadan kayıplara karışan bu tip “sözde” firmalardan uzak durulmalıdır. Kod satın alımı ya da Paykwik bozumu için her daim resmi bir kurum tercih edilmelidir.
Bir web sitesinin, resmi bir bayi olduğunu anlamanın en basit yolu, Paykwik resmi sitesi üzerinde lisans kontrolü gerçekleştirmek olacaktır. Ayrıca, kart satın alım işlemi için her hangi bir ücret yatırılmadan önce, eğer daha önce işlem gerçekleştirilmemiş bir web sitesi tercih edildiği takdirde, öncelikle bu araştırmalar her defasında tekrar edilmelidir. Güvenilir web site arayışında olanlar için tavsiye edilebilecek web siteleri arasında en göze batanı ise şüphesiz www.paykwik.xyz olarak karşımıza çıkıyor. Paykwik xyz, resmi bir bayi olmanın yanı sıra, devamlı müşteri portföyüne oldukça önem veren bir firmadır. Devamlı müşterilerine özel fiyat politikası ve çeşitli kampanyalar düzenleyerek, müşteri ağını her daim maksimum seviyede tutan işletme, aynı zamanda oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Kart bozdurmak ya da satın almak için başvurabileceğiniz internet sitesi : www.paykwik.xyz

  • Site Yorum

Bir yorum bırak