Sms Onay Nedir?

Paylaş
 

Sms Onay Nedir?

Sms bankası, birçok platforma üye olurken kendi numaranızı kullanmadan numara kiralayarak sms onay sürecini yapabileceğiniz hizmettir. SMS onay servisi ile garantili olarak +100 farklı ülkeden dilediğinizi seçerek sms kodu alabilirsiniz.

SMS Bankası ile saniyeler içinde sms onay sahibi olun. Tüm platformlarda geçerli, +100 farklı ülkeden sms alın yada +10 farklı ülkeden numara kiralayın. %100 garantili sms servisimiz ile tanışın!

SMS Onay Servisi Nedir?

Üye kaydı yahut giriş yapmak istediğiniz platformlarda, telefon numarasına sms kodu yollayarak onay isteyen sistemler için geliştirilmiş, sanal numara hizmetidir. SMS kodu size tahsis edilen sanal numaraya gelir ve böylelikle sms kodunu platforma girerek sms onay adımını tamamlamış olursunuz.

SMS Onay Servisi Nasıl Çalışır?

 • Numarayı Nerede Kullanacağını Seç
 • Listemizdeki birçok platformu seçebilir yahut farklı servisler için öteki servisler seçeneği ile numara alabilirsin.
 • Hangi Ülkeden Numara Almak İstediğini Seç
 • Numaranın hangi ülke koduna sahip olmasını istiyorsan seçip, yüzlerce farklı ülkeden numara sahibi olabilirsin.
 • Numaran Anında Müşteri Paneline Gelsin
 • Numaran hesabına tanımlandıktan sonra kullanabilir, gelen SMS’i anında müşteri panelinde görebilirsin.

Türkiye SMS Onay Nasıl Alınır?

Kullanmış olduğunuz pek çok sosyal iletişim ağlarında Türkiye SMS onay sistemi kullanılmaktadır. Birçok kişi tercih edeceği bu işlemlerde kişisel numarasının dağılmasını istememektedir. Bunu engellemek adına ise yapılabilecek en pratik yollardan birisi Türkiye SMS onay sistemini kullanmaktadır.

Kişisel numaranızı vermeden SMS onay sistemi sayesinde gereken onay emrini vererek sosyal medyada gezinmelere devam edebilirsiniz. SMS onay işlemlerini gerçekleştirirken sizlere bir onay kodu gönderilmektedir. Bu onay kodunun kişisel numaranıza değil fake numaranıza gönderilmesini ve böylece daha güvenli bir işlem yapmanızı sağlıyor. SMS onay kodu sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirmede kişisel numaranızın güvenliğini korumanız mümkündür. SMS Bankası ile Türkiye SMS onay alabilir işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Fake Numara Nasıl Alınır?

Sosyal platform alanlarının çok fazla gelişmesinin ardından bu alanlarda kullanılmak üzere fake numara almak isteyenler olabiliyor. Sosyal medyada kullanılan birçok uygulamanın sms onay işlemleri için numara talep ediliyor. Kişisel numaralarını kullanmak istemeyenler ise fake numara kullanarak bu işlemlerini yürütmektedir.

Ayrıca güven duymadığınız alanlarda mesajlaşırken veya haberleşme sağlarken fake numara kullanabilirsiniz. Birçok reklam ve sms onay istenilen platformlarda fake numara tercih edebiliyor. Fake numara kullanımı için ise herhangi bir adreste bağlantılı olmayan numara tercihi karşımıza çıkıyor. Sanal numara kullanımı birçok alanda gereklilik gibi karşımıza çıkabiliyor.

Fake numara tercih edilen durumlar;

 • Fake numarayı hiçbir yere bağlı olmadan hiçbir adres ve iletişim ve olmayan bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Fake numarayı, şahsi numaranızı kullanmak istemediğiniz bütün alanlarda kullanabilirsiniz.
 • SIM kart ile ilgili yaşanan problemler sırasında fake numara kullanılabilir.
 • Çalışılan işyerlerinde veya firmalarda sanal numara kullanılabilir.

Fake Numara Ücretli mi?

Bazı sebeplerden dolayı fake numara kullanımı bir zaruret gibi karşımıza çıkabiliyor. Fake numara kullanmak İsteyenler ise bu numaraları alırken ücret ödeyip ödemediklerini merak edebilirler. Fake numara alırken belirli bir ücret ödenmektedir. Güvenilir numara almak için SMS Bankası web sitesi üzerinden düşük bütçeler ile fake numara satın alabilirsiniz.

 

 

 • Site Yorum

Bir yorum bırak