E-Ticaret Web Sitesi Bayiliği

Paylaş
 

Eticaret web sitesi bayiliği alarak siz de eticaret web sitesi satabilirsiniz. Profesyonel Eticaret şablonları ile internet sayfası kurma sektöründe en büyük firma olan BilgiKurumsal binlerce web sitesi referansına tasarım hizmeti vermektedir. Eticaret paketlerini ücretsiz test edebilirsiniz. Web sitesi kurma sistemlerimiz kolay yönetilebilir ve seo ile tam uyumludur.

Eticaret Hangi Özelliklere Sahip?

Eticaret yazılımı çok fazla hizmetleri barındırır. Bazı avantajları;

  • Benzersiz Eticaret Teması
  • Yönetim Paneli
  • Ücretsiz Domain
  • Ekstra Hosting Ücreti Yok
  • Ücretsiz E-Posta
  • SEO Uyumluluk

Eticaret Şablonları Nasıl Kullanılır?

Kullanmak istediğiniz eticaret internet sitesi temasını deneme sitesi kurarak hazırlayabilirsiniz. Oluşturulan demoya dökümanlarınızı pratik bir şekilde kullanabilir, menüler ekleyebilirsiniz. Temanın yazı türü, arkaplan rengi, font boyutu haricinde de bir çok seçeneğini düzenleyebilirsiniz. Bilgi Kurumsal yardım sayfamızda yardım dökümanları vardır. Eticaret paketleri mobil cihazlarda sorunsuz çalışır. Eticaret paketleri satarak kazanç elde etmek için eticaret web sitesi bayilik formunu doldurabilirsiniz.

Eticaret Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor?

Eticaret web sayfası maliyeti istenilen tasarımsal ve yazılımsal özellikler doğrultusunda belirlenmektedir. Bilgi Kurumsal web sitesi maliyeti sabittir. Örnek verecek olursak, 149 içerik ve 450 resim kullanacaksanız seçili paket fiyatlarıyla alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla eticaret web sitesi kurmak için bizimle görüşebilirsiniz.

Eticaret E-Posta Adedi Ne Kadardır?

Limitsiz bir şekilde e-posta adresi ve hesabı açabilirsiniz. Eticaret yazılımında e-posta hosting kotası bulunmaz.

Nasıl Eticaret Web Sayfası Kurabilirim?

Eticaret paketleri aracılığıyla internet sitesi açmak oldukça basittir. Belirlediğiniz sitenin üstünde bulunan satın alım bağlantısı ile sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme sonrasında kısa süre içerisinde internet siteniz tarafımızdan kurulacaktır. Eticaret kurulum işlemleri BilgiKurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Yayın sonrası panel bilgileri gönderilecektir. Edirne , Isparta ve Zonguldak şehirleriyle beraber Türkiye’nin her yerinde sitesini kurduğumuz referanslar bulunmaktadır. Eticaret paketleri satmak için eticaret bayilik başvuru formu doldurmalısınız.

Eticaret Web Sitesi Ücretsiz Kurulabilir mi?

Ne Yazık ki bedava eticaret web sayfası sahibi olmak olanaksızdır. Web sitesinin yayına alınması için kesinlikle alan adı tescili ve hosting zorunludur.

Eticaret Yönetici Paneli Türkçe mi?

Eticaret internet sayfanızı çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Eticaret paneli ana dili Türkçedir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak