Banyo Dolabının Ömrü Kaç Yıl

Paylaş
 

Bir evi en güzel gösteren ayrıntıların biri de banyo dolaplarıdır. Banyo dolapları son yıllarda farklı birçok türde ve desende üretilmeye başlanmıştır. Üretilen bu dolapların banyo fayanslarıyla hem uyumlu olması hem de dayanıklı olması gerekmektedir. Çünkü banyoda sürekli olarak duş alındığından ve belirli bir nem olduğundan buradaki dolaplar herhangi bir odaya göre daha dayanıklı olmak zorundadır. Burada ise firmalar genellikle estetik görüntüyü göz ardı ederek dayanıklı ürünler üretmeye yönelmektedirler. Bizim firmamız ise bir banyo dolabını üretirken hem kaliteli malzeme kullanmakta hem de ürünün dayanıklılık süresinin uzun olmasını gözetmektedir.

Banyo dolabı ömrü kaç yıl öğrenmek için sitemizi inceleyerek ister hali hazırda var olan banyo dolabı modellerimize göz atabilir ve sipariş verebilir isterseniz özel üretim yapılması için bizlerle direkt iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın kalifiyeli ve alanında uzman personelleri banyonuzun genişliğine ve kullanım alanına göre en ideal ölçüyü sizlere çıkarmakta ve malzeme kalitesine göre sizlere uygun bir fiyat çalışması yapmaktadır. Sizlerden onay alınmadan ise kesinlikle üretime başlanmamakta ve her süreçte oldukça şeffaf biçimde sizlere bilgilendirme yapılmaktadır. Banyo dolabı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Peki, nedir bunlar?

Banyo Dolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Seçeceğiniz banyo dolabı renginin fayanslarınızla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz
  • Kullanımı kolay banyo dolaplarına yönelmelisiniz
  • Ahşap kalitesi düşük olan banyo dolapları çok daha çabuk yıpranacaktır.
  • Banyonuzu dekora ettiyseniz aynı tarzda dolap kulpları tercih etmelisiniz
  • Ufak bir banyonuz varsa dolabı biraz daha minimal seçerek alanı geniş göstermelisiniz
  • Banyo dolabının eğer mümkünse aynalı olmasını sağlamalısınız. Banyoda ayna olmazsa olmazdır.
  • Eğer mümkünse ayakları olan modelleri daha az tercih etmelisiniz. Banyo diğer odalara göre daha çok ıslanacağından duvara monte edilebilenler daha kullanışlıdır.

Görüldüğü üzere banyo dolabı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler ışığında bir dolap seçimi gerçekleştirdiğinizde banyo dolaplarınız çok daha uzun ömürlü olacaktır. Ancak daha çok görünüşe önem veren ancak ahşap kalitesi iyi olmayan ürünleri tercih ederseniz dolaplarınız biraz daha kısa ömürlü olacaktır. Firmamızın üretimini üstlenmiş olduğu banyo dolapları üst kalite ahşaplar ile üretilmekte ve 20 yıl garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Üretimini üstlenmiş olduğumuz banyo dolapları normal bir kullanımda en az 20 yıla kadar herhangi bir bozulma olmadan kullanılabilmektedir. Firmamızın nihai amacı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ve üretilen ürünün dayanıklı olmasını sağlamaktır.

Banyo dolabı ömrü kaç yıl sorunun cevabını en net şekilde vermek üzere, üretirken biraz daha kalitesiz bir ahşap kullanıldığında özellikle bu bölümde ciddi sorunlar oluşabilmektedir. Dolaplar nem aldığında ya da aşırı ısıya maruz kaldığında banyo dolabının formunda bozulmalar meydana gelebilmektedir. Firmamız bu bozulmaların 1-2 yıl gibi kısa bir sürede meydana gelmemesi için özel olarak üretim aşamasından geçirdiği dolapları müşterilerine sunmaktadır. Üstelik bu kaliteye rağmen her bütçeye uygun banyo dolabı üretimi gerçekleştirilmektedir.

İnternetten Dolap Siparişi Vermek

Günümüzde neredeyse her işlem artık internet üzerinden yapılabilmektedir. Ev dekorasyonu ve banyo dolabı üretimi de bu sürece dâhildir. Firmamız banyo dolabı üretimi için internet sitesi üzerinden sipariş almaktadır. Sipariş aşamasında telefonla aranarak sizlere gereken bilgiler verilmekte ve tahmini üretim tarihiyle ilgili gerekenler paylaşılmaktadır. Sonrasında sizden fotoğraflar istenmekte ya da evinize ustalarımızdan biri ölçü alması için gönderilmektedir. Sizden hem banyo dolabı için hem de fiyat bilgisi için onay alınmadan kesinlikle üretime başlanmamaktadır. Sizden gereken onay alındığında ve anlaşma sağlandığında ise üretime başlanarak dolabınız belirtilen tarihte sizlere teslim edilmektedir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak