Cabbar Şallıel Orkestrası

Paylaş
 

Gaziantep’in yetiştirdiği Müzik alanında ender isimlerden biri olan Maestro Cabbar Şallıel Gaziantep’te bestelerini üretmeye , Orkestrasıyla Sahne almaya devam ediyor.. Şallıel’in bestelemiş olduğu “Gözyaşımda Sen Varsın” Yanımda Sen Olmayınca ‘
Hayatıma Hoş Geldin ‘ Yüzükte Başka Kalpte Başka ‘ Hüzün Çiçeği ‘ Bizim için Çal ‘ olan bu harika şarkıları Emrah Doğan seslendirdi.. Ayrıca Emrah Doğan feat. Cabbar Şallıel Orkestrası isimli tekli çalışmaları, tüm ulusal dijitallerde video klibiyle yayınlanarak büyük beğeni topladı.

Cabbar Şallıel Adana’da doğup Mersin’de yetişen tahsilini Gaziantep Türk müziği devlet konservatuarı hemen ardından , Yüksek lisans olarak yapan keman ve piyano sanatçısı Cabbar Şallıel birçok farklı ülkede sahne almış Türk müziğini yurt dışında farklı platformlarda temsil edip, tanıtmıştır.

Türkiye’nin en ünlü sanatçılarına Orkestra şefliği yapan Cabbar Şallıel yaptığı çalışmalarla herkesin beğenisini takdirini kazanıyor.. Düğünlerde davetlilere unutulmaz eğlenceli gece yaşatan Cabbar Şallıel Gaziantep’te keman ve piyano ile ilgili çalışmalarını halen müzik öğretmenliği yaparak ve öğrenciler yetiştirerek sürdürmektedir..

Cabbar Şallıel Resmi YouTube sayfası

https://youtube.com/c/CABBAR%C5%9EALLIELORKESTRASI

Cabbar Şallıel Orkestra eğlence YouTube Sayfası

#CabbarŞallıel #cabbarsalliel #cabbarsallielorkestrasi

  • Site Yorum

Bir yorum bırak